Ключ рожково - накидний Chrom Vanadium 16 мм. Walter Нiмеччина. Б/У. Довжина 200 мм, вага 110 г. Стан (гарний) та комплектація по фото.
Більше товарів на сайті: baraholca.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mascot |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ключа | двосторонній |
| Розмір min | 16 мм |
| Розмір max | 16 мм |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 0.11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴





